Commerce Shipping (8.x-2.0-beta7) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Items
az: Elementlər

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Negate
az: İnkar et

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
