Commerce Shipping (8.x-2.0-beta8) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Title
gl: Título

en: Value
gl: Valor

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Conditions
gl: Condicións

en: Items
gl: Elementos

en: Customer
gl: Cliente

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Store
gl: Tenda

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Operator
gl: Operador

en: Order
gl: Orde

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Shipping address
gl: Enderezo de envío

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Services
gl: Servizos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Zone
gl: Zona

en: Package type
gl: mensaxes !type

en: Shipping settings
gl: Configuración de usuario

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
