Commerce Shipping (8.x-2.4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Items
ur: سرخیاں

en: Negate
ur: نفی
