Commerce Shipping (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Items
hy: Տարրեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Negate
hy: Ժխտել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
