Commerce Shipping (8.x-2.14) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Dimensions
ar: الأبعاد

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Conditions
ar: الشروط

en: Items
ar: أخبار

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Store
ar: المتجر

en: Checkout
ar: الأداء

en: Operator
ar: العامل

en: Order
ar: الترتيب

en: Send to
ar: ارسل إلى

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Negate
ar: نفي

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Data
ar: المعطيات

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
