Commerce Stock (3.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Time
ur: وقت

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Update interval
ur: تجدید کا وقفہ

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
