Commerce Stock (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Quantity
ar: الكمية

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Active
ar: نشط

en: Location
ar: الموضع

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
