Commerce Stock (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Language
gl: Idioma

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Edit
gl: Editar

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Update interval
gl: Intervalo de actualización

en: Active
gl: Activo

en: Location
gl: Localización

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Qty
gl: Cant.

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Zone
gl: Zona

en: Step
gl: Paso

en: Currency code
gl: Código de divisa

en: Order canceled.
gl: Orde cancelada.

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
