Commerce Stock (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Active
lt: Aktyvus

en: Location
lt: Vieta

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Qty
lt: Vnt

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Stock
lt: Atsargos

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Zone
lt: Zona

en: Step
lt: Žingsnis

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Order canceled.
lt: Užsakymas atšauktas
