Commerce Stripe (2.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Types
ur: اقسام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
