Commerce Stripe (2.1.1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Types
lt: Tipai

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Details
lt: Išsamiai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Purge
lt: Valyti

en: Style
lt: Stilius

en: Received
lt: Gauta

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reason
lt: Priežastis

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
