Commerce Stripe (2.2.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: PayPal
ar: باي بال

en: Type
ar: النوع

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Link
ar: رابط

en: Types
ar: الأنواع

en: Book
ar: الوثيقة

en: Theme
ar: حلة

en: Layout
ar: تخطيط

en: Signature
ar: التوقيع

en: Filter
ar: انتقاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Order
ar: الترتيب

en: Plain
ar: عادي

en: White
ar: أبيض

en: Style
ar: نمط

en: Failed
ar: فشل

en: Tabs
ar: علامات التبويب

en: Black
ar: أسود

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Card
ar: بطاقة

en: You must select something to filter by.
ar: يجب أن تختار مرشح.

en: Style settings
ar: إعدادات الشكل

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).
