Commerce Stripe (8.x-1.2-rc1) - en to id translation catalogue (21 entries)

en: Type
id: Jenis

en: No
id: Tidak

en: Types
id: Jenis-jenis

en: Theme
id: Tema

en: Layout
id: Tata letak

en: Signature
id: Tanda tangan

en: Filter
id: Saring

en: 1 day
id: 1 hari

en: Details
id: Rincian

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Commerce
id: Perdagangan

en: Purge
id: Hapus

en: Style
id: Gaya

en: Failed
id: Gagal

en: Tabs
id: Tab

en: Reason
id: Alasan

en: 1 week
id: 1 minggu

en: Secret Key
id: Kunci Rahasia

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: You must select something to filter by.
id: Anda harus memilih sesuatu yang ingin disaring

en: Style settings
id: Pengaturan gaya
