Commerce - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Payment
de: Zahlung

en: Secret key
de: Geheimer Schlüssel

en: Complete
de: Vollständig

en: Secret Key
de: Geheimer Schlüssel

en: Complete checkout
de: Kaufabwicklung abschliessen

en: Pay and complete purchase
de: Zahlungspflichtig bestellen
