Commerce Variation Add-on (2.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (26 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Groups
it: Gruppi

en: Group
it: Gruppo

en: Yes
it: Sì

en: Reset
it: Ripristina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Required
it: Obbligatorio

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Price
it: Prezzo

en: Desc
it: Disc

en: Add group
it: Aggiungi gruppo

en: Sort by
it: Ordina per

en: Select List
it: Lista di selezione

en: Product
it: Prodotto

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Radios
it: Pulsanti di opzione

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Operations links
it: Link operativi

en: Master
it: Principale
