Commerce Variation Add-on (2.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Display Format
nl: Weergaveformaat

en: Price
nl: Prijs

en: Desc
nl: Aflopend

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Apply
nl: Toepassen

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Asc
nl: Oplopend

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: The parent group.
nl: De bovenliggende groep.
