Commerce Variation Add-on (2.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Required
ur: درکار

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
