Commerce Variation Add-on (2.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Groups
hy: Խմբեր

en: Group
hy: Խումբ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Visible
hy: Տեսանելի

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
