Commerce Variation Add-on (2.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Visible
ne: दृश्यात्मक

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ
