Commerce Vipps (8.x-4.0-rc3) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Timestamp
ru: Время

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Serial Number
ru: Серийный номер

en: Amount
ru: Сумма

en: Phone
ru: Телефон

en: Operation
ru: Действие

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Commerce
ru: Торговля

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
