Commerce Webform Order (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Currency
lt: Valiuta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: new
lt: naujas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Field
lt: Laukelis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Checkout
lt: Pirkti

en: New
lt: Naujas

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Order states
lt: Užsakymo etapai

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
