Commerce Webform Order (3.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (32 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Currency
fi: Valuutta

en: Quantity
fi: Määrä

en: new
fi: uudet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Fields
fi: Kentät

en: Amount
fi: Määrä

en: State
fi: Tila

en: Store
fi: Kauppa

en: Checkout
fi: Kassalle

en: Payment method
fi: Maksutapa

en: New
fi: Uusi

en: Select
fi: Valitse

en: Order ID
fi: Tilaustunnus

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Synchronize
fi: Synkronoi

en: Radios
fi: Radionapit

en: Order state
fi: Tilauksen tila

en: Bundle
fi: Paketti

en: Owner ID
fi: Omistajan ID

en: Webform submission
fi: Verkkolomakkeen lähetys

en: Payment Method
fi: Maksutapa

en: Bypass access checks
fi: Ohita oikeuksien tarkistus

en: Empty cart
fi: Tyhjä ostoskori

en: Order items
fi: Tilauksen rivit

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
fi: Viitattua entiteettiä (%type: %id) ei löydy.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fi: %type: @message funktiossa %function (rivi %line tiedostossa %file).

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
fi: Entiteettiin (%type: %label) ei voida viitata.

en: Billing profile
fi: Laskutusprofiili

en: Order item
fi: Tilausrivi

en: Payment gateway
fi: Maksuväylä
