Commerce Webform Order (3.0.4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Quantity
ar: الكمية

en: new
ar: جديد

en: Edit
ar: تحرير

en: Fields
ar: الحقول

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Store
ar: المتجر

en: Checkout
ar: الأداء

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Payment method
ar: طريقة الدفع

en: New
ar: جديد

en: Select
ar: إختيار

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Synchronize
ar: تزامن

en: Current state
ar: الحالة الراهنة

en: Bundle
ar: الحزمة

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
ar: (%type: %id) الصفحة المشار اليها غير موجودة.

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ar: %type: @message في  %function (السطر %line من %file).

en: This entity (%type: %label) cannot be referenced.
ar: (%type: %label) لايمكن الرجوع.
