Commerce Webform Order (3.0.4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: new
az: yeni

en: Edit
az: Dəyiş

en: Fields
az: Sahələr

en: State
az: Dövlət

en: Workflow
az: İş axını

en: New
az: Yeni

en: Select
az: Seçin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Synchronize
az: Sinxronlaşdırın

en: Radios
az: Radiolar

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: Bundle
az: Paket

en: Bypass access checks
az: Giriş yoxlamalarını keçin

en: The referenced entity (%type: %id) does not exist.
az: İstinad edilən obyekt (%type: %id) mövcud deyil.
