Commerce Webform Order (3.0.6) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Currency
gl: Divisa

en: Quantity
gl: Cantidade

en: new
gl: novo

en: Edit
gl: Editar

en: Fields
gl: Campos

en: Amount
gl: Cantidade

en: State
gl: Estado

en: Store
gl: Tenda

en: Checkout
gl: Node Checkout

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Payment Status
gl: Estado de pago

en: Payment method
gl: Método de pago

en: New
gl: Novo

en: Enable debugging
gl: Habilitar depuración

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Order ID
gl: ID do pedido

en: Transaction mode
gl: Modo de transacción

en: Go back
gl: Voltar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Order states
gl: Orde predeterminada

en: Order state
gl: Estado de pedido

en: Webform submissions
gl: Envíos dos formularios

en: Bundle
gl: Paquete

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce

en: Payment process
gl: Proceso de pago

en: Tokens related to webform submission.
gl: Tokens relacionados co envío dos formularios.

en: @entity added to <a href=":url">your cart</a>.
gl: @entity engadiuse á <a href=":url">tua cesta</a>.
