Commerce Product Group (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: N/A
ar: غير موجود

en: Uninstall
ar: إزالة

en: Install
ar: تثبيت
