Communication (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Summary
az: Xülasə

en: Add
az: Əlavə et

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Contact
az: Kontakt

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Details
az: Detallar

en: Recipient
az: Alıcı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: Key
az: Açar

en: Reference
az: Istinad

en: Style
az: Stil

en: Select
az: Seçin

en: Manage fields
az: Sahələri idarə edin

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
