Communication (2.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (50 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Add
lt: Pridėti

en: Format
lt: Formatas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Event
lt: Įvykis

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Mode
lt: Būdas

en: Details
lt: Išsamiai

en: Address
lt: Adresas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Role
lt: Rolė

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Key
lt: Raktas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Style
lt: Stilius

en: Received
lt: Gauta

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Created Date
lt: Sukūrimo Data

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą
