Community Tasks (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
