Community Tasks (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
