Community Tasks (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Open
id: Buka

en: Filter
id: Saring

en: Details
id: Rincian

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Completed
id: Selesai

en: Tasks
id: Tugas

en: Asc
id: Urutan turun
