Community Tasks (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Open
fa: باز

en: Filter
fa: فیلتر

en: Details
fa: جزئیات

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Tasks
fa: وظایف

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
