Community Tasks (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Open
hy: Բաց

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
