Community Tasks (8.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Details
ne: विस्तृत

en: Tasks
ne: कार्यहरु
