Component Builder (3.0.0) - en to te translation catalogue (31 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Items
te: అంశాలు

en: Table
te: పట్టిక

en: published
te: ప్రచురితం

en: Features
te: విశేషాలు

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Information
te: సమాచారం

en: Page not found
te: పేజీ దొరకలేదు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
