Component Builder (3.1.0) - en to lt translation catalogue (51 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Quote
lt: Kaina

en: Admin title
lt: Pavadinimas administratoriui

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Region
lt: Sritis

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Created
lt: Sukurta

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Items
lt: Elementai

en: Model
lt: Modelis

en: Table
lt: Lentelė

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Template
lt: Šablonas

en: published
lt: paskelbtas

en: Features
lt: Savybės

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Changed
lt: Pakeista

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos
