Component Library (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Code
ne: कोड

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
