Component Library (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (19 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Data
gu: માહિતી

en: Bundle
gu: બંડલ
