Component Library (1.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: ID
sr: ИД

en: Code
sr: Кôд

en: Pattern
sr: Образац

en: Template
sr: Шаблон

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Bundle
sr: Пакет
