Component Library (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: path
ca: camí

en: Files
ca: Fitxers

en: Code
ca: Codi

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Pattern
ca: Patró

en: Template
ca: Plantilla

en: Style
ca: Estil

en: Plugin
ca: Connector

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Patterns
ca: Patrons

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Styles
ca: Estils

en: Library
ca: Biblioteca

en: Administrative tags
ca: Etiquetes administratives

en: Duplicate of @label
ca: Duplicat de @label
