Computed Field (3.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: default
ml: സ്വതവേ

en: Maximum length
ml: പരമാവധി നീളം

en: Float
ml: ഫ്ലോട്ട്
