Computed Field (3.0.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Maximum length
ur: حد لمبائی

en: Float
ur: کسری عدد

en: Precision
ur: درستگی
