Computed Field (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Precision
ne: सुक्ष्मता
