Computed Field (4.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Bundle
ne: पोका
