Computed Field (4.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Field type
nl: Veldtype

en: Computed Field
nl: Berekend veld

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Bundle
nl: Bundel

en: Reference field
nl: Referentieveld

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Reverse entity reference
nl: Omgekeerde entiteitreferentie

en: %field settings for %bundle
nl: %field-instellingen voor %bundle
