Computed Field (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Field name
tr: Alan adı

en: Field type
tr: Alan tipi

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Saved %label configuration.
tr: %label yapılandırması kaydedildi.

en: %field settings for %bundle
tr: %bundle için %field ayarları
