Computed Field (4.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Field type
id: Jenis bidang isian

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Entity type
id: Jenis Entity

en: Bundle
id: Bundel

en: Saved %label configuration.
id: Menyimpan konfigurasi %label.
