Computed Field (4.0.0-alpha7) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Field type
ur: فیلڈ کی قسم

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل
