Computed Field (4.0.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Field name
ro: Nume câmp

en: Field type
ro: Tip câmp

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundle
ro: Pachet

en: Saved %label configuration.
ro: Configurație %label salvată.

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin

en: Reverse entity reference
ro: Inversați entitatea de referință

en: %field settings for %bundle
ro: Setări %field pentru %bundle
