Computed Field (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Default
az: Susmaya görə

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Cache
az: Keş

en: Unformatted
az: Formatlaşdırılmamış

en: PHP Code
az: PHP kod

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
az: Verilənlər bazasında saxlanacaq rəqəmlərin, o cümlədən onluğun sağında olanların ümumi sayı.

en: The number of digits to the right of the decimal.
az: Onluq hissənin sağındakı rəqəmlərin sayı.

en: About
az: Haqqında

en: Decimal value
az: Onluq qiymət

en: The maximum length of the field in characters.
az: Simvollarda sahənin maksimum uzunluğu.

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
az: '$ ' və ya '&euro kimi dəyərə prefiks qoyulmalı olan sətri müəyyən edin; '. Heç biri üçün boş buraxın. Tək və cəm dəyərləri boru ilə ayırın ('pound|pounds').
